Montague Keen Foundation

اجازه

Permission given by Mrs. Veronica Keen at 20.05.2014
خانم ورونیکا کین در تاریخ ۲۰ - ۵ - ۲۰۱۴ موافقت نموده اند.

۵ خرداد ۱۳۹۳

18.05.2014


Montague Keen 18.05.2014

مونتاگ کین – ۲۸اردیبهشت ۱۳۹۳

عزیزم ، نور حقیقت در همه جا پراکنده می شود. بیدارشدن سرعت می گیرد. مدت زیادی منتظر آن بوده ایم. البته تلاش زیادی صورت می گیرد تا افراد کلیدی را تحت نفوذ درآورند و حرکت به سوی نور را آهسته و یا متوقف کنند. آنها می خواهند مانع رسیدن حرفهای من به مردم شوند. انتظار آن می رفت. همیشه می گفتم که  درآخردعوایی به راه می اندازند. آنها برافراد کلیدی تمرکز کرده اند تا آنها را از مسیر خارج کنند. با این وجود ما در دنیای روح مصمم هستیم تا شما را در این مورد راهنمایی کنیم. این راه قرار نبود راه آسانی باشد ولیما باهم موفق خواهیم شد. 
اکنون دنیای علم پی برده است که ایرلند فوق العاده اهمیت دارد. از شما می خواهم گزارشهایی مانند مورد زیر را به اشتراک بگذارید تا به این ترتیب عده بیشتری بتوانند به روشنی از اهمیت کار بر روی خطوط لی(ley lines) آگاه شوند: 
«عده ای ایرلند را به عنوان اولین کشوری می شناسند که Alta-Ra دانشمند- کاهنانی که توانستند آتلانتیس را پیش از ناپدید شدن آن در زیر اقیانوس ترک کنند ، مورد سکونت قراردهند. آنها که امروزه به عنوان DRUIDSشناخته می شوند ، آثار دانش و قدرت خود را در ایرلند بر جای گذاردند. این سرزمین بیشاز هرکشور دیگری مکانهای مقدس ، بناهای سنگی پیش از تاریخ و ساختمانهای دوران میانه را دارد که در هر یک از آنها می توان هدفی الهی را یافت. این ساختمانها هزاران سال قدمت دارند و همگی آنها در یک میدان نیرو واقع شده اند. محل هایی که ترکیبات معدنی ، آبهای زیرزمینی ،ویژگی
های خاکی و ارتباطهای کیهانی آنها به گونه ای است که آنها را به پلی میان آسمان و زمین تبدیل کرده است. فعال کردن این مراکز مهم انرژی در ایرلند ، تاثیری ارتعاشی میان آنها و همه مکانهای دیگری که در گذشته فعال شده اند ، برقرار کرده است. اکنون یک شبکه به شدت درهم تنیده از خطهای زمینی تغییرماهیت یافته (curtains ) ، خطوط لی ، خطوط طلایی و نقره ای گسترده در ایرلند و تمام دنیا بوجود آمده است: یک تغییر بنیادین در آگاهی جمعی همه مردم ایرلند. این مکانها که میراث گذشته منحصر بفرد تاریخ بشرهستند ، سبب بیداری نسبت به سرنوشت آسمانی و برانگیختن آگاهی عمیق و
حقیقی همه موجودات زنده و همه مواد می شوند.»
ورونیکا نویسنده متن بالا را می شناسد ، اما او خواسته که در حال حاضر ناشناس باقی بماند. 
بارها به شما گفته ام که « ایرلند کلیدی است که همه درها را باز می کند.»
می باید از همین جا شروع کرد. به مردم ایرلند می گویم: با هم یکی شوید. بیاموزید که هستید و تاریخ راستین شما چیست. آنگاه برایتان روشن می شود که برای ایجاد توهمی که امروز به آن دچار هستید ، چه کرده اند. آنچه ذهن شما را با ترس محدود کرده است را کنار بگذارید. 
همانی شوید که برای آن آفریده شدید. ازآنچه که هستید به خود ببالید. ایرلندی های باستان همه پاسخ ها را می دانستند. آنها کامل بودند. به گذشته خود بنگرید تا بفهمید چگونه می توان آینده بهتری برای همه بشریت ساخت. به یاد داشته باشید نوع بشر در این مورد به شما وابسته است. 
سفر تو و اندرو( بارتزیس) اهمیت زیادی دارد و می تواند در خدمت ازمیان برداشتن کنترل انسانها قرار بگیرد. باید از آن فیلمبرداری کرد و به طور زنده برای همه آنهایی که خواهان ارتباط با آن هستند ، پخش شود. طبل های ایرلند  بار دیگر با صدای حقیقتطنین انداز خواهند شد تا انرژی آزاد شده از آنها ، سیاره زمین را به شما بازگرداند. ایرلند ، آینده انسانها و آینده سیاره در دستان شماست. 
آیا برای آنچه از شما خواسته شده آماده اید؟
ایمان دارم که همینطوراست. دربرابر بانکها ایستادید . اکنون زمان رویارویی با آنهایی است که شما را به اسارت در آورده اند. 
همسر عزیزم پنج شنبه گذشته دچار سکته مغزی شد ویکبار دیگر"فرمول جادویی" رابرت به خوبی نتیجه دادو او را کاملا درمان کرد. خیلی ها ازاو فرمول را خواسته اند.خوشحال می شویم که آن را در اختیارتان بگذاریم. در زندگی زمینی ، برای من هم موثر واقع شد.
به محض آنکه فهمیدید دچار حمله شده اید: 
۴۰۰میلی گرم ویتامین Q10
۴۰۰میلی گرم ویتامین E
۴۰۰میلی گرم ویتامین C
۳عدد قرص سیر(Kyolic) 
۳عدد آسپرین ۳۰۰ میلی گرمی 
درمان پس از نیم ساعت آغاز می شود. درمان کامل در عرض 3 ساعت اتفاق می افتد. 
در هنگام حمله ، جسم تان را که تحت فشار قرارمی گیرد ، با این ویتامین ها محافظت می کنید. همیشه آنها را با خود داشته باشید. ازنزدیکترین فرد به خودتان بخواهید هر چه زودتر آن را به شما بدهد. وقتی من دچار حمله شده بودم دخترانم هر یک ساعت به من زنگ می زدند تا مطمئن شوند که حالم خوب است. 
ورونیکا هفته آینده در ایرلند خواهد بود. از مردم ایرلند می خواهم به اواین اطمینان را بدهند که برای آنچه از آنها خوسته شده ،پا پیش می گذارند و آماده اند. به حکومت چشم نداشته باشید زیرا آنها در خدمت مردم نیستند. این شما مردم هستید که  دنیا را آزاد می کنید. دنیایی بدون جنگ ، گرسنگی ، بی خانمانی و فقر را انگیزه خود قرار دهید.
پیامی از ورونیکا:
لطفادرککنیدکهمننمیتوانمبههمهپاسخبدهم. همهایمیلهاییکهمربوطبهسفرایرلندهستندرافایلکردهام. منبهتنهاییکارمیکنمومشکلسلامتیدارمکهبادردهایشدیدهمراهاست. پیشنهادهایکمکشماتوسطمنویاتیماندروبررسیخواهدشد. 
کشورهای زیادی آماده پیوستن به ما هستند و می خواهند که بخشی از عروج ما به سوی نور باشند. 
عزیزم ، استراحت کن. هفته سختی در پیش داری. در مراسم عروسی ماریکا ازبودن در کنار خانواده ات لذت ببر. برای ماریکا و پل در زندگی مشترک آینده شان ، خوشبختی آرزو می کنم. 
شادباش عشق من. کار دشوار ما ثمربخش می شود. 
دوستدار ابدی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز
Translator: Mahnaz

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

11.05.2014


Montague Keen 11.05.2014

مونتاگ کین  ۲۱  اردیبهشت ۱۳۹۳

ورونیکای عزیزم ، چقدر دلم می خواهد دراین زمان که تو و اندرو(
Andrew Bartzis) حقیقت تاریخی که از شما پنهان کرده بودند را آشکار می کنید ، در کنارتان بودم. حالا پی می برید که سیستم کنترل کننده برای به اسارت درآوردن شما تا کجا به پیش رفته بود و از همه مهمتر اینکه چقدر آسان می توانید پویایی این سیستم را تغییردهید. 
به شما نشان داده شد که چگونه قدرت خود را بازگردانید تا آنی بشوید که واقعا هستید. من از یکایک شما می خواهم درصورت امکان «فسخ قراردادهای روحی» که توسط اندرو بارتزیس نوشته شده را با صدای بلند بخوانید تا از کنترل و سلطه رها شوید. بله ، به همین سادگی است. از نتیجه بدست آمده از تجربه خود شگفت زده و شادمان خواهید شد. 
«ایرلند کلیدی است که همه درها را باز می کند.»
من این را بارها و بارها به ورونیکا گفته ام و حالا اندرو می تواند دلیل آن را توضیح بدهد. ما مدیون او هستیم. من اکنون از مردم ایرلند و ایرلندی های سرتاسر دنیا می خواهم خود را برای شرکت در گردهمایی TARA ملزم بدانند. ( تارا نام تپه ای واقع در شهرMeath ایرلند است که شامل مجموعه ای از مکانهای باستانی می شود.) طبل ها و فلوتهای خود را بیاورید و دوباره مالک کشور خود شوید. مراسم شادی بخشی خواهد بود. در آن روز هر دو دنیا با هم یکی می شوند. همه دنیا در کنارتان خواهد ایستاد تا شما از بردگی رها شوید. 
احساس می کنم باید این را بگویم که همسرعزیزم روز ۲۳ ماه می (از حوالی ظهر تا ساعت ۵ بعد از ظهر) درهتل «مارین» در Dun Laoghaire دابلین خواهد بود زیرا مراسم عروسی دخترش در روز ۲۴ می در آنجا برگزار می شود. می دانم ورونیکا ازملاقات با کسانی که بخواهند در گردهمایی «تارا» نقش رهبری را برعهده بگیرند خوشحال خواهد شد. 
باید روح بزرگ ایرلند را بیدار و تمام زنجیرها را باز کنید و همانی بشوید که زمانی بودید. این تاریخ در حال شکل گیری است. زمان آن است که با تاریخ راستین خود آشنا شوید نه تاریخی که رم به شما تحمیل کرد. 
«سیاره زمین در تارا آزاد خواهد شد.» 
خیلی ها در تلاشند تا نگذارند این اتفاق بیفتد. از هر موقعیتی استفاده خواهد شد تا این مهمترین واقعه را خراب کنند. نیرومند و تزلزل ناپذیر باشید. حقیقت ، شما را آزاد خواهد کرد. از کسانی که به شما نزدیک هستند و بی آنکه خود بخواهند تحت نفوذ قرار گرفته اند ، استفاده می شود تا در کاری که انجام می دهید شک و تردید کنند. به یاد داشته باشید : آنها نمی دانند که تحت نفوذ قرار گرفته اند. ورونیکا: ببین که در گذشته چند بار آنهایی که فکر می کردی به تو نزدیک هستند با اطلاعات غلطی که به آنها داده شد و آنها باور کردند که حقیقت دارد ، راهشان را جدا کردند. بسیاری از آنهایی که تحت نفوذ قرار گرفتند از مسیر منحرف شدند.
امروز تو را زیاد معطل نمی کنم. زیرا احساس می کنم فسخ قراردادها را باید همه بخوانند. گفتگوهای اندرو و ورونیکا در وب سایت ما قرار دارند: www.montaguekeen.com  لطفا آنها را ببینید و مفهوم آنها را درک کنید. آن مطالب چشم تان را باز و شما را به فردا امیدوار می کند. فردایی که در پدید آوردن آن دست خواهید داشت. همیشه گفته ام که شما معماران آینده هستید. اکنون ما وسیله را در اختیارتان می گذاریم . همه چیز به این بستگی دارد که قدم پیش بگذارید و دنیای بهتری را بسازید. زمان مناسب برای ورونیکا و اندرو فرارسید تا با یکدیگرراه پیشرفت را به شما نشان دهند. 
از این سفر لذت ببرید. ایرلند خانه معنوی من است. خاطرات روزهای شاد ایرلند برایم بسیارعزیزاست. 
عزیزم ، این هفته خیلی سخت کار کردی. لطفا به خودت فشار نیاور. سعی کن استراحت کنی. مردم درک می کنند که برای پاسخ دادن به همه ای میل ها وقت نداری. بعضی از آنها نمی دانند تو تنها هستی و هیچ کمکی نداری. 
از این سفر فوق العاده به ایرلند لذت ببر.
من همیشه با تو هستم . دوستدار تو ، مونتی. 

مترجم: مهناز
Translator: Mahnaz