Montague Keen Foundation

اجازه

Permission given by Mrs. Veronica Keen at 20.05.2014
خانم ورونیکا کین در تاریخ ۲۰ - ۵ - ۲۰۱۴ موافقت نموده اند.

۳ مرداد ۱۳۹۳

13.07.2014


Montague Keen 13.07.2014

مونتاگ کین- ۲۲ تیر ۱۳۹۳
ورونیکا (خطاب به همسرش) ، پاسخی که از مردم دنیا به منظور ایجاد اولین مرکزمان دریافت کردیم ، فوق العاده بود. این امرموجب اتحاد مردم شده وآغازی می شود برای ایجاد دنیایی که آرزو دارند در آن زندگی کنند. اکنون وقت آن است که آگاهانه تصمیم بگیرید از فساد دور شوید و از حمایت آن خودداری کنید. شما با هم اراده کرده اید که دیگر نمی خواهید مسموم شوید توسط آبی که مجبور به نوشیدن آن هستید ، غذایی که خاصیت آن گرفته شده وهوایی که نفس می کشید اما با مواد شیمیایی که برایش مالیات می پردازید ، آلوده شده است. 
رویای ما این است که در هر کشور مرکزی داشته باشیم که در آنجا متخصصین با هم کار کنند و اطلاعات ، دستاوردها و توصیه های خود را در اختیار انسانها بگذارند. ما مکانی که برای اولین مرکزمان مناسب است را یافته ایم و با کمک سخاوتمندانه شما به زودی صاحب آن خواهیم شد. (در حال حاضر نیمی از پیش پرداخت آن را داریم. این مبلغ «قابل بازگشت» است) وقتی مردم با همفکری گرد هم می آیند هیچ چیز نمی تواند آنها را متوقف کند. 
شما اراده کرده اید که « نه » بگویید به جنگ و به هرگونه کشتار که با داروها و یا هر روش دیگری برای کاهش حیات بر روی زمین صورت می گیرد. کیفیت زندگی بر روی زمین به پایین ترین حد خود رسیده است. آنان که کنترل سیاره تان را به دست گرفته اند، دیگر نمی توانند اعمال خود را پنهان کنند. اکنون همه چیز آشکار شده است. برای ادامه کارهایشان به آنها کمک نکنید. شما با هم یکی شده و چگونه زیستن بی مزاحمت و شرارت نیروهای تاریکی بر روی زمین را، خواهید آموخت . شما از توطئه هایشان آگاه شده و دیگر نمی خواهید بخشی از آنها باشید. بیداری، فرایند ساده ای نیست. پس با آنهایی که از روبرو شدن با این واقعیت می ترسند که نا آگاهانه در نابودی بشر و سیاره زمین دخالت داشته اند، صبور باشید . در باره گام هایی که برای پیشرفت نیاز دارید تحقیق شده و افراد متخصص آماده اند تا تخصص خود در زمینه های مختلف را در اختیارتان قرار دهند. همه چیز آنگونه که باید، جور می شود. هر چه مرکزایرلند زودتر آماده شود، برپایی مراکز کشورهای دیگر نیزتسریع می گردد. لطفا کمک کنید تا بتوانیم روند بهبودی را آغاز کنیم. 
با افزایش نور، دو دنیا با هم یکی شده و آخرین بقایای فساد را ا زمیان می برند. ورونیکا با افراد شبکه ما که من یکی از آنها هستم، ملاقات کرده است. ما دوازده نفریم، از بزرگترین ذهن هایی که تا به حال به زمین آمده اند. ما آماده و خوشحالیم که در کنارتان کار کنیم. ما را در مراکز طراحی شده خواهید دید و با ما گفتگو خواهید کرد. طرحهای ما فوق العاده اند و ما در نظر داریم موفق شویم. همه آنچه اکنون در حال روی دادن است طرح آن از سالها قبل ریخته شده است. به همین دلیل مجبور شدم ورونیکا را ترک کنم و به دنیای روح بیایم، تا با همدیگر این طرحها را به انجام برسانیم. امسال باید گام بزرگی به پیش برداشته شود، پس حضورداشته باشید. بگذارید این اتفاق بیفتد. سیاره زمین باید زنده بماند. بشریت باید روی بالندگی و سعادت را ببیند. به آینده نگاه کنید و از شراکت در نابودی بشریت سر باز زنید. 
این نبردی است میان نور و تاریکی . باید تصمیم بگیرید که طرفدار کدام هستید . بی تفاوت ماندن ممکن نیست. به اندازه کافی اطلاعات در اختیارتان هست که بتوانید تصمیم بگیرید. آیا می خواهید در یک دنیای 3 بعدی باقی بمانید ، در تنازع بقا ، یا می خواهید به ابعاد بالاتر بروید: به دنیایی صلح آمیز و هماهنگ و سرشار از آگاهی ؟
همه آنچه از شما گرفتند تا بر شما چیره شوند دوباره فعال خواهد شد. بار دیگر موجوداتی کاملا نورانی خواهید شد و در هماهنگی با یکدیگر خواهید زیست. ما در دنیای روح به همراه شما سخت تلاش کرده ایم تا این امر محقق شود. می دانید که زمان اهمیت دارد . پنجره هایی باز شده اند تا این فرصت را در اختیارتان بگذارند که گام های لازم برای صعود به یک بعد بالاتر را بردارید. « اکنون » زمان آن است . به طور جدی در باره آینده و آینده کسانی که مسئول آنها هستید فکرکنید. به ما کمک کنید تا این فرایند را در مراکزمان شروع کنیم.
ورونیکا درخواستهایی مبنی بر تاسیس مراکزی در کشورهای مختلف دریافت کرده است. به او توصیه شده که باید از ایرلند شروع کند. آری، همه کشورها در دنیایتان یکی خواهند داشت. ضروری است که همه آنچه آموخته اید را فراموش کنید. همه آنچه برای کنترل و گمراه کردن شما طراحی کردند و برای به اسارت در آوردنتان و اینکه از پرسش از قدرتهای حاکم بترسید. برای مثال به شما آموختند که همه چیز از « شرق » آغاز شد. به یقین چنین چیزی نیست. همه چیز از « غرب » شروع شد و به شرق رفت. آنها که مرتکب چنین دروغهایی شدند اکنون باید پاسخگوی مردمی باشند که فریب داده اند. اکنون در بزرگترین نقطه عطف آموختن در باره هستی خود بسر می برید. برای هدایت شدن با نور مرتبط شوید. 
بعضی ها می گویند لازم نیست که شما کاری انجام دهید. این واقعیت ندارد. آنها گمراه شده اند و ناخواسته دیگران را نیز گمراه می کنند. روح و قلب تان حقیقت را می داند. می باید به آن وصل شوید. در مدیتیشن،راهنمایانتان در این فرایند به یاری شما خواهند آمد. 
ایرلندیها مظلوم ترین نژاد روی زمین هستند. اگر آنها بیدار شوند همه دنیا با آنها بیدار خواهد شد. ایرلندیها در سرتاسر دنیا با آن هم طنین خواهند شد. انرژی دنیای شما را از آنجا تحت کنترل گرفته اند. این تنها یکی از دلایلی است که کار باید از آنجا آغاز شود. آزاد سازی این انرژی به سود همه کشورها خواهد بود. همسرم این را به خوبی درک کرده و می داند چه باید بکند. من ده سال است که به او آموزش می دهم. او کسانی را دور و بر خودش دارد که به او کمک خواهند کرد. ما باید منتظر می ماندیم تا زمان مناسب فرا برسد. اکنون با یاری شما می توانیم آن را به انجام برسانیم.
نیروهای تاریکی تلاش می کنند تا مانع این کار شوند. آنها از افراد آسیب پذیر استفاده می کنند تا مانع تحقق آن شوند. در طول تاریخ همیشه همین کار را کرده اند. آیا می خواهید دوباره فریب بخورید؟ شما بر سر یک دوراهی هستید . می باید تصمیم بگیرید که کدام مسیر را انتخاب می کنید. بی حرکت ایستادن یک گزینه نیست. لطفا در این باره عمیق فکر کنید. 
امیدوارم مبلغ کافی برای خرید اولین مرکزمان ظرف هفت هفته آینده تامین شود ( بیعانه می باید ظرف دوهفته پرداخته شود زیرا افراد دیگری نیز در مناقصه شرکت دارند. این مبلغ قابل استرداد است.) 
نیروهای تاریکی حداکثر تلاش خود را به خرج می دهند تا مانع برپایی مرکزمان شوند. تصمیم با شماست. آیا می خواهید این کار به پیش برود؟ ما با هم آینده ای بدون جنگ خواهیم ساخت، با غذا، آب و هوای پاکیزه و سالم. همه اهالی زمین از مسکن و آموزش برخوردار خواهند بود. این رویای ماست . شما می توانید آن را به واقعیت بدل کنید. 
عشق من ، ما از همه تلاش هایت در این راه قدردانی می کنیم. افراد مناسب برای کمک به تو حاضر خواهند شد. این بیداری متوقف نخواهد شد. ما موفق خواهیم شد، عشق من. 
دوستدار تو، مونتی. 

مترجم: مهناز

Translator: Mahnaz

۲۵ تیر ۱۳۹۳

06.07.2014


Montague Keen 06.07.2014

مونتاگ کین – ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۳

برایم آسان نیست که از همسرعزیزم بخواهم خانه ای که باهم در آن زندگی کردیم را ترک کند. خانه ای که در آن بسیار خوشبخت بودیم. اینکه خانواده اش را ترک کند ، به ایرلند برود و به نفع شما کار کند. کار بر روی انرژی های مسدود ، نیازمند افرادی با انرژی بالاست. به خاطراو و سه نفر دیگر بود که دیدارهایش از Tara آنقدر موفقیت آمیز بود. آنها انرژی خود را برای آزادسازی آنچه صدها سال مسدود مانده بود به کار بردند. این کار اهمیت بسیار زیادی برای انسانها دارد. وقتی انرژی های طبیعی آزاد شوند همه چیز تغییر می کند. «نیروهای تاریکی» در معرض دید قرار خواهند گرفت و زندگی روی زمین برای آنها و همه مخالفان شما سخت خواهد شد. 
ورونیکا و D و M در ۲۶ ماه جون سفری را برای دیدن یک مرکز احتمالی آغاز کردند. بی آنکه بدانند آن محل بسیار مناسب است ؛ مکانی که بر روی یک خط مستقیم میان ایشناک Uisneach و تارا قرار دارد. این امر انرژی فوق العاده ای را تضمین می کند. آنها از یافته خود بسیار هیجانزده شدند. البته به سوی آن محل هدایت شده بودند. به این ترتیب کار منظم هم بر روی تارا و هم ایشناک آسان می شود. 
ورونیکا برای بدست آوردن این ساختمان و تبدیلش به اولین مرکز ما نیاز به جمع آوری سرمایه دارد. خواهشمندیم کمک به ورونیکا برای خرید آن را در نظر داشته باشید. به نفع بشریت است که این مرکز هر چه زودتر دایر شود. اگر ورونیکا به زمان تعیین شده توسط فروشنده نرسد ، این سرمایه ارزشمند برای « بنیاد» را از دست خواهیم داد. قیمت آن ۴۲۰هزار یورو است . اگر هر کدام از شما از هر کشوری کمک کند ، کاری به نفع همگان انجام خواهد گرفت. 
دنیایتان آشوب زده است. همه در تلاش برای بقا ، روزگار سختی را می گذرانند. انرژی تیره ای برای ایجاد استرس ، ترس و گیجی به شکلی گسترده به کار برده می شود. حمله به امثال ورونیکا که در تلاش هستند حقایق را آشکار کنند ، بیشتر می شود. بدانید که شما تنها یک نفرازمیان انبوه کسانی هستید که با این مشکل دست به گریبانند. آنها نمی توانند در نور زنده بمانند ، برای همین درمانده شده اند. آنها با کردار سیاه خود به گسترش دهندگان نور ، ضربه می زنند. به همین دلیل است که باید از یکدیگر حمایت کنید. هیچکس از حمله آنها در امان نیست. آنها شما را از خود نمی دانند و می توانند بی هیچ تاملی دست به نابودی شما بزنند. به خودتان ببالید که برای حقیقت، شرافت و عدالت برای همگان به پا خواسته اید. سیاهکاری آنان آشکار می شود و جایی برای پنهان شدن ندارند، برای همین به امید آنکه کارهایشان را فراموش کنید ، خود را به راه دیگر می زنند. 
میزان اطلاعات گیج کننده رو به افزایش است. سعی کنید آنها را از هم تمیزدهید . ببینید به چه کسی می توانید اعتماد کنید. اگرآنقدر خوب به نظر می رسد که نمی تواند واقعیت داشته باشد ، بدانید حتما مورد دارد. « تغییر» به آسانی صورت نخواهد گرفت. اما در این روزگار سخت، برای ورود به روشنایی همه گونه کمک و راهنمایی به انسانها داده خواهد شد. امسال سال شماست. تا جایی که برایتان ممکن است انرژی بدهید تا نور بتواند همه تیرگی ها را از میان بردارد. منتظر دیگران نباشید تا این کار را برایتان انجام دهند. می باید مسئولیت بپذیرید. ترتیبی فراهم آورید تا با هم کار کنید زیرا اگر با هم باشید همه چیزممکن می شود. 
سیاهکاران ( Cabal ) به دنبال راههای تازه ای برای ایجاد ترس می باشند. فریب آنان را نخورید. جزئیاتی که بوسیله تلویزیون و رسانه ها پخش می شود را قبل از پذیرفتن بررسی کنید. یادتان باشد که آنها در گذشته به سختی تلاش کردند تا شما باور کنید تحت حمله قرار دارید. در همه وقت آرام بمانید. در باره « داستانی» که سعی در تحمیل آن به شما دارند با دقت فکر کنید.  شما اکنون بیدارتر شده اید و می توانید ارزیابی کاملی از گفته هایشان به عمل آورید. نگذارید به درون « استرسی» که ایجاد می کنند ، کشیده شوید. شما توسط نیروهای بیرونی مورد حمله قرار نمی گیرید ، آنها هستند که می خواهند چنین چیزی را باور کنید. 
لطفا انواع مواد غذایی را با آگاهی کامل به بدن خود برسانید. تلاش کنید تا جایی که ممکن است مواد غذایی سالم و بی خطر مصرف کنید. تا می توانید ازغذا و داروهای طبیعی استفاده کنید. توصیه های لازم براحتی یافته می شوند. مراکز ما اطلاعاتی از این دست را در اختیار همگان قرار خواهند داد. به بدن خود احترام بگذارید زیرا که معبد روح شماست.
اکنون می خواهم که درخواست ورونیکا در سرمایه گذاری برای مرکزمان را بخوانید. به او در نوشتن آن کمک کردم. همگی در تغییری که خواهان آن هستید شرکت کنید. ورونیکا ده سال از عمرش را به خاطر اطلاع رسانی به شما با من کار کرد ؛ برای آنکه بتوانید نور را ببینید. شما می توانید رویایمان را به واقعیت بدل کنید با آزادسازی تمام انرژی هایی که می توانند سبب همزیستی مسالمت آمیز انسانها شوند. دیگرهیچگونه جنگ و اختلافی در میان نخواهد بود. 

لندن ۵ جولای ۲۰۱۴
ضرورت دارد که برای بقای بشریت به ایرلند بروم. مونتی و دنیای روح از من خواسته اند که به ایرلند نقل مکان کنم. انرژی های محبوس مانده در ایرلند دنیایمان را تحت کنترل دارند و باید آزاد شوند. ایرلند کلید گشایش همه بستگی هاست.
من به مدت ۵۵ سال در انگلستان زندگی کرده ام و این برایم قدم بسیار بزرگی است که می تواند به معنای دور شدن از سه فرزند و پنج نوه ام باشد. اما برای انجام رسالت خود باید این کار را انجام دهم. من پولدار نیستم و حانه ای که در آن زندگی می کنم متعلق به من نیست. به همین دلیل برای خرید مرکزمان در ایرلند به کمک شما نیاز دارم. 
در آخرین سفرم به ایرلند ساختمانی را در ایرلند پیدا کردیم که در یک خط مستقیم میان تارا و ایشناک قرار گرفته است. انرژی آن باورنکردنی است. از هر نظر عالی است. 
از شما خواهشمندم از هر راهی که می توانید در این امر شرکت کنید. هیچ مقداری کم نیست. ما با هم می توانیم آن را محقق کنیم. زمان خیلی اهمیت دارد. من ۹ هفته برای فراهم کردن ۴۰ هزار یورو پیش پرداخت آن فرصت دارم. از هرکه در آن سهیم شود قدردانی خواهد شد و نام او بر روی یک پلاک در ورودی مرکز ثبت خواهد شد.
ما آینده خود را می سازیم. یک آینده بدون آن فسادی که دنیایمان را تباه کرده و بشریت را تقریبا به نابودی کشانده است. ما اکنون برای بقایمان نبرد می کنیم. انرژی های محبوس شده باید آزاد شوند. 
من و دوستانم در روزهای ۲۶ می و ۲۳ جون موفقیتهای بزرگی در تارا بدست آوردیم. این کار باید ادامه پیدا کند. نیروهایی میان ما هستند که هدفشان کشتار بشریت و نابودی هرآن چیزی است که انسانها برای بقای خود به آن نیاز دارند. ما نمی توانیم دست روی دست بگذاریم و اجازه دهیم آنها این کار را با ما بکنند. هر روز شواهد بیشتری آشکار می شود و ما بهت زده می شویم از آنچه در نبود آگاهی ما اتفاق افتاده است. این فرصتی است برای ما تا کنترل را بدست گرفته و بگذاریم نورمنتشر شود و تاریکی و فساد را برملا و نابود کند. 
لطفا برای انجام آن به من کمک کنید. 
با عشق و نور، رونیکا.    
به خودتان ایمان داشته باشید. شما می توانید.
عزیزم ، در برابرهمه آنچه با تو کرده اند استقامت کن زیرا که تا ابد ادامه نخواهد داشت.
همیشه دوستدار تو، مونتی .
مترجم: مهناز

Translator: Mahnaz

۱۵ تیر ۱۳۹۳

29.06.2014


Montague Keen 29.06.2014
مونتاگ کین – ۸ تیر ۱۳۹۳

عزیزم (خطاب به همسرش ورونیکا ) ، دنیای روح خواهان پیوستن به توست ، برای سپاسگزاری از تمام آنهایی که دیدارت ازایرلند را به یک موفقیت پرطنین بدل کردند. ما همه آن لحظه ها را با تو سهیم بودیم. باردیگر از عهده آزاد سازی انرژی های محبوس مانده برآمدی. آزادسازی کامل آنها نیازمند صرف نیرو و زمان است. به همین دلیل عزیزم ، ضرورت دارد که به ایرلند بروی. این سفرهای رفت و برگشت درخواست بیش از حدی از توست. بازهم تکرار می کنم « ایرلند کلیدی است که همه قفل ها را باز خواهد کرد.»
برای آنکه این انتقال بدرستی انجام شود ، ما تو را به مکان مناسب هدایت کردیم. هیچکدام از اینها تصادفی نیست. D حتی قبل از دیدن آنجا قابلیت آن را تشخیص داده بود. حالا می باید برای خرید آن جهت برپاکردن «بنیاد» ، درخواست کمک کنی. آنجا اولین مرکز ما خواهد بود. ایرلند بیدار می شود و برای بیرون آمدن از آموزه های تحمیلی واتیکان نیازمند قدرت است. می باید با تاریخ راستین آن روبرو شد و پی برد مردم ایرلند واقعا که هستند. 
عزیزم ، تو حالا دوقفل که می باید به طور کامل گشوده شوند را می شناسی. تو این فرایند را از ۱۶ ماه می آغاز کردی و در ۲۳ ماه جون آن را ادامه دادی. این کار نیازمند صرف نیرو ، زمان و متاسفانه هزینه است. از MM که هزینه این سفر آخر را تامین کرد ، سپاسگزاریم. هر قدمی که برداشته می شود باعث می گردد این پروسه با سرعت و موفقیت به پیش برود. دنیای  شما در خطر است و گروهی خاص همچنان بیشترین تلاش خود را به خرج می دهند تا برای شروع جنگ جهانی سوم « دلیل » بتراشند. آنهایی که به نور تعلق دارند می باید با هم یکی شده و مانع این اتفاق شوند. عزیزم ، ما درخواستهای زیادی از تو داریم. ما در تلاشیم تا افراد مناسب را برای کمک کردن در مسیری که می پیمایی ، به نزد تو بیاوریم. غیرممکن است که بتوانی به تنهایی آن را انجام دهی. قول می دهم که افراد مناسب در کنارت قرار بگیرند. این کار بر عهده ماست. هر چه آزاد سازی انرژی های محبوس مانده زودتر انجام شود ، وضع انسانها بهتر خواهد شد. می باید این رنج در دنیایتان پایان پذیرد و عاملین آن از سیاره تان رانده شوند. 
تا زمانی که ازکابوسهایی که تا به حال از شما پنهان مانده بود آگاه نشده اید و تا زمانی که کاملا پی نبرده اید آنهایی که برای اعتماد کردن به ایشان تشویق می شدید چه خیانتی به شما کرده اند ، هیچ کاری به پیش نمی رود. باید این را بپذیرید. همچنین باید افراد را آنگونه که هستند ببینید نه آنگونه که شما را وادار به باورآنها کردند. می باید با حقایق ناخوشایند روبرو شد. هیچ گریزی از آنها نیست. سیاهکاران (Cabal) دنیایی خیالی برایتان ساخته و شما را به تکریم و تقدیس آن واداشته اند. اما اکنون پرده ها به کنار می روند و حقیقت با تمام زشتی اش آشکار می شود. برای شما که فریب آنها را خورده اید پذیرفتن آن آسان نخواهد بود.  از شما می خواهم با آنها به آرامی و شرافتمندانه رفتار کنید. آنها می دانند زمانشان بسر آمده است. خیلی ها از شما طلب بخشش کرده و می خواهند آنها را درک کنید. بسیاری از آنها در این موقعیت به دنیا آمده و این انتخاب خودشان  نبوده است. هرمورد را به تنهایی ارزیابی کنید. همه را محکوم نکنید. خیلی ها واقعا پشیمان شده و تقاضای بخشش خواهند کرد. به یاد داشته باشید آنها همه آنچه را که با هزینه کردن از شما انباشته اند، از دست خواهند داد. آنها از شما می ترسند. 
دوستانی در سیارات دیگر دارید که آماده و خواهان یاری رساندن به شما هستند. نباید ترسی داشته باشید. آماده راهنمایی و کمک به دیگران باشید بخصوص آنهایی که هنوز در وضعیت سه بعدی قرار دارند. همه چیز با سرعت به پیش می رود. پس آماده حرکت به پیش با اولین اشاره ما باشید. ما ترتیبی خواهیم داد که آن عملیات ویژه بی هیچ مشکلی انجام بشود. زمان آن را اعلام خواهیم کرد. تا زمانی که ما نگوییم هیج اتفاقی نخواهد افتاد. آنچه از شما انتظار می رود را خواهیم گفت تا برای هر حرکتی آماده شوید. این یک طرح الهی است و هیچ چیز نمی تواند آن را تغییر داده و مانع آن شود. معتمدین شما می دانند چه انتظاری از آنها می رود و در کنارتان خواهند بود. سالهای زیادی گذشت تا این طرح به نتیجه برسد. در زمان مناسب برای پیشرفت ، آن را اعلام می کنیم. توعزیزم ، سالهای زیادی در حال آماده شدن برای این لحظه بودی. تو به سوی افراد و مکانهایی هدایت شدی تا این طرح به موفقیت برسد و خواهد رسید. 
مراکز ما مخصوص افرادی خواهند بود که نیاز به توصیه وراهنمایی دارند. ما در زمینه چگونگی کشت مواد غذایی سالم برای مصرف و تولید داروهای ایمن ، کمک و توصیه هایی خواهیم داشت. تولید مواد طبیعی که بیماری های ایجاد شده توسط سموم موجود در غذا ، آب و هوا را برطرف می کنند. این بخش مهم پروسه ای است که می باید آن را پشت سر گذاشته و به سوی نور بروید. ما فکر همه چیز را کرده ایم. ما نمی گذاریم شما شکست بخورید. 
لطفا به کار بر روی خطوط لی (ley lines) ادامه دهید. شما با موفقیت انرژی آنها را آزاد کرده اید. این یک کار اساسی است. ذهن تان را بر ارتباط میان  تارا و ایشناک Taraو Uisneach متمرکز کرده و به آزادسازی انرژی آنجا نیز کمک کنید. شما در حال انجام کار فوق العاده ای هستید. یک روز خواهید دید که تلاش تان به بار نشسته است. شما کنترل را به دست آورده و حق خود را پس می گیرید.  شما پدیدآورندگان دنیایی نوین هستید. این یک ماجرای هیجان انگیز است. بگذارید هدفتان صلح و هماهنگی باشد. از اینکه از میان برداشتن «دلایل» جنگ چقدرآسان خواهد بود شگفت زده خواهید شد. جنگ طلبان ، دیگرمیان شما نخواهند بود. 
سیاره های دیگر شما را زیر نظر دارند. به اطرافیان خود کمک کنید تا بفهمند چه اتفاقی درحال افتادن است. راهنمایشان باشید ، دانش خود را با آنها به اشتراک بگذارید. وقتی قدم به نور می گذارید خود به خود آنها را نیز به همراه می آورید. این یک پروسه آموزشی عظیم برای همه شماست. آماده دور انداختن سیستم های عقیدتی کهنه ای باشید که شما را در اسارت نگه می داشتند. 
ما می خواهیم این مرکزدر ایرلند مکانی باشد که افراد نیازمند کمک به آنجا می آیند. از آن می توان به منظور انواع گردهمایی ها ، کنفرانس ها ، جلسه ها ، درمانهای طبیعی و غیره استفاده کرد. لطفا به ورونیکا برای خرید آن کمک کنید. او پیش از آمدن به دنیای روح ۶ مرکز در دنیای شما برپا خواهد کرد. او افرادی را بر سر کار خواهد گذاشت تا کار او را ادامه داده و آنها نیز مراکزی را در همه کشورهای دنیایتان تاسیس خواهند کرد. این هدف ماست. لطفا برای رسیدن به آن ما را یاری کنید. کارها باید به پیش برود. وقتش که برسد به دلیل آن پی خواهید برد. 
عزیزم ، ما در حال پیشرفتیم. کار دشوار تو در ایرلند به نتیجه می رسد. لطفا ارتباطهایی که در آنجا برقرار کردی را حفظ کن. ما در مسیر موفقیت قرار داریم. دیگران به پیش خواهند آمد تا به ما در حمل این بار سنگین یاری برسانند.  
من در دنیای روح با توهستم. همیشه در کنارت. دوستدار تو مونتی. 

ترجمه: مهناز

Translator: Mahnaz