Montague Keen Foundation

اجازه

Permission given by Mrs. Veronica Keen at 20.05.2014
خانم ورونیکا کین در تاریخ ۲۰ - ۵ - ۲۰۱۴ موافقت نموده اند.

۸ آذر ۱۳۹۳

16.11.2014


Montague Keen, 16 November 2014


مونتاگ کین -  ۲۵ آبان ۱۳۹۳

عزیزم (خطاب به ورونیکا ) ، اکنون زمان افشاگری است. دراین دوران تغییر بزرگ، هیچ جایی برروی زمین برای پنهان شدن وجود ندارد. فقط آنهایی که درترس زندگی می کنند و از تغییر درهراسند ، در بعد سوم باقی می مانند. کسانی هم هستند که هرگز یاد نگرفتند ذهن خود را بروی شگفتی های سیاره زمین باز کنند ، آنهایی که هرگز سوالی نپرسیدند ، برای مثال اینکه چرا انسانها با هم متحد نیستند ویا چه کسانی اختلافهایی مانند مذاهب را به منظور تفرقه ، سوء ظن و درگیری ایجاد کرده اند. 
اکنون عده ای جزئیاتی را ارائه می دهند در باره اینکه در« شورای نیکایا » چه تصمیماتی گرفته شد. (Counsil of Nicea  نخستین شورای کلیسایی جهان بود که در سال ۳۲۵ پس از میلاد با حضور ۲۲۰ اسقف درشهر Nicea در زمان امپراتوری کنستانتین اول امپراتور روم برگزار شد. در طی آن بر سراعتقاد نامه ای در باره مسیحیت ، اجماع صورت گرفت. م ) تخریب زندگی بر روی زمین از همان هنگام آغاز شد. تمام مدارک در واتیکان پنهان شده اند. وقتی مدارک در دریا در عراق کشف شدند ، اعلام جنگ شده بود و دستورالعمل هایی به ارتش ایالات متحده داده شد تا تمام دستنوشته های باستانی که بتازگی پیدا شده بودند را نابود کنند تا حقیقت تمدن هرگز به بیرون درز نکند. برای انسانها سخت است با این واقعیت کنار بیایند که واتیکانی که در باره عشق موعظه می کند ، درست بر خلاف آن عمل کند. بارها گفته ام که «هیچ چیز آنگونه که به نظر می رسد نیست.» هرچیزی که از طریق نظام آموزشی و یا والدین تان به شما آموختند ، کاملا غلط است. هرگز به شما فرصت داده نشد تا به دنبال حقیقت بروید و به نور قدم بگذارید. 
دیگر زمانی برای تاخیر نیست. باید تصمیم گرفت. آیا ارتعاش خود را افزایش داده و از زندگی (بهتراست بگویم زنده ماندن) سه بعدی خارج می شوید و با گشودن بندهایی که شما را زندانی کرده اند به سوی نور حرکت می کنید. Bradley Love بسادگی آن را توضیح داده است. اوهمه چیز را پوشش داده. دیگر تردیدی نخواهید داشت که توهم ایجاد شده توسط کنترل کنندگان ، همان است – یک توهم بزرگ. باید نسبت به خیلی چیزها بیدارشد ، اما می باید اقدام کرد. 
ورونیکا نوارهای زیادی از مکالمه هایمان را دارد پس از آنکه من زمین را ترک کردم و به دنیای روح آمدم. من ازدیدن اینهمه فساد حیرتزده بودم. درزمین که زندگی می کردم از بیشتر آنها اطلاعی نداشتم. John Mack  هم به ورونیکا در باره فساد وحشتناکی گفت که از سوی دنیای روح دیده بود. او هم وقتی در زمین بسر می برد ، کاملا از آن بی خبر بود. ( نوارهای بسیار جالبی هستند) آن موقع به ورونیکا گفتم که درهای واتیکان باید بسته شوند. ده سال پیش او فکرش را نمی کرد که هرگز چنین اتفاقی بیفتد. حالا خواهید دید که در آینده نه چندان دور چنین اتفاقی می افتد.   
شما از همه آنچه بر سرتان آورده اند بهبود خواهید یافت. همه معامله هایی که با موجودات فرازمینی (منفی) صورت گرفته پوچ و بی اثر خواهند شد. دوباره همه چیز را از نو شروع می کنید و دیگر در تله های گذشته نمی افتید. همه چیز آشکار خواهد شد. انسانها در صلح خواهند زیست. آنهایی که به زمین  تعلق ندارند مجبور به ترک آن خواهند شد. این اتفاق خواهد افتاد. بیداری متوقف نمی شود. هرقدرهم که مانع بر سر راه آن بگذارند ، این اتفاق خواهد افتاد. سر را زیر برف فروبردن دردی را دوا نمی کند. این چیزی است که هر کس بر روی زمین باید با آن روبرو شده و با آن کنار بیاید. حمله کردن به پیام آوران دردی را دوا نمی کند. واقعیت ها بزودی آشکار خواهند شد. 
آیا به اندازه کافی پذیرای « حقیقت » و« روشنایی » و تلاش در جهت دنیایی صلح آمیز برای همگان هستید؟ نیروهای نور باید از خود محافظت کنند زیرا حمله ها از هر سو شدت می گیرند. ویروس Ashtar که به خیلی ها رسیده ، نقطه ضعف تان را پیدا کرده و از آن استفاده می کند. او برای بدست گرفتن کنترل می جنگد و به این راحتی ها شکست را نمی پذیرد. 
آنها این تصرف را ۲۰۰۰ سال پیش طراحی کردند . آنها خوش ندارند شکست را پذیرفته و سیاره تان را  ترک کنند. آنها به مدت ۲۰۰۰ سال انسانها را تحت کنترل و ترس نگه داشتند. بانکها برای آنان که تلاش می کردند در زمین زندگی کنند، مشکلات روزافزونی ایجاد کرده اند. در آزمایشگاهها ویروس هایی تولید کردند که انسانها را مورد حمله قراردادند و نیز واکسن هایی ساختند برای از میان بردن انسانها. در این میان آزادی انتخاب شما چه می شود؟ مالیاتهایی که می پردازید صرف مسموم کردن آب ، عذا و هوایتان می شود. آیا تا به حال به طور جدی به آن فکر کرده اید؟ 
همانطور که Bradley توصیه کرده به آن رضایت ندهید. آنها بدون رضایت خودتان نمی توانند به شما آسیبی برسانند. بسیار اهمیت دارد که این را درک کنید. بگذارید این نخستین  گام برای بازگرداندن کنترل برروی زندگی تان باشد. آزادی را دودستی به شما پیشکش نمی کنند ، باید آن را بدست بیاورید. آینده می تواند همانی باشد که آرزویش را دارید. پس برایش نقشه بکشید ، برایش کار کنید و برایش آماده باشید. 
ایرلند کلیدی است که همه بستگی ها را باز می کند. تغییر بزرگ ازآنجا آغاز خواهد شد و کشورهای دیگر بدنبال آن خواهند آمد. آشکار شدن تاریخ راستین ایرلند ، سلطه سیاهکاران ( Cabal) را برمی اندازد . انبوه دروغهایشان شما را شوکه و منزجرخواهد کرد. از شما برای«مراکزی» درخواست کمک شد که در آنها روشهای تولید مواد غذایی و انرژی و غیره آموزش داده خواهد شد. مردم باید همه آموخته هایشان را به فراموشی بسپارند. آنها زندگی را از سر خواهند گرفت بدون نیرنگ آنهایی که تمام جنبه های زندگی شان را تحت کنترل داشتند. آینده در دستان شماست ، پس مراقب آن باشید. 
انرژی طبیعی سیاره تان باز خواهد گشت. ما توانستیم به شما در آزادسازی انرژی محبوس در خطهای لی (Leylines) کمک کنیم . ببینید که پس از آزادسازی انرژی دردوم فوریه چقدر پیشرفت کرده اید. 
اقدام شما درجهت آزادسازی انرژی ، جایگاه خود را در تاریخ « دوران نوین روشنایی» خواهد یافت. وقتی مسئولیت را خود برعهده می گیرید، می توانید بسیار پیشرفت کنید. 
هر روز بیشتر پی می برید که چگونه تحت سیطره بودید و چگونه هر جنبه ای از زندگی تان تحت کنترل بود. اگرآن را در یک داستان ترسناک می خواندید باورتان نمی شد که چنین چیزی ممکن باشد. اکنون می بینید که چقدرهوشمندانه این کار انجام گرفته است. به شما گفتند همه اینها به نفع شما انجام می گیرد ، در حالیکه روشن است که چنین نیست. وقتی انسانها به اینهمه تجاوز به زندگی بر روی زمین « نه » بگویند آنگاه می بینید که کنترل برداشته می شود. 
آیا آنچه برای آن لازم است را دارید؟ شما می توانید به کابوس زندگی برروی زمین آنگونه که تاکنون زیسته اید ، پایان دهید. شما این را بدهکار فرزندان خود هستید ، اینکه همه تباهی ها برچیده شده وهمه جنگ ها بی درنگ متوقف شوند. تنها از باورکردن دروغهایشان دست بردارید. همانی شوید که هستید. ما ازهمه آنهایی که حقیقت را با دیگران به اشتراک می گذارند تا به بیداری انسانها کمک کنند سپاسگزاریم . دیگر نزدیک شده اید. 
عزیزم ، سخت بود. این نشان می دهد که آنها چقدر مستاصل شده اند. کمک از همه سو روان می شود. توهرگز تنها نیستی. 
همیشه در کنارت. دوستدارتو ، مونتی

مترجم: مهناز


Translator: Mahnaz

۲۸ آبان ۱۳۹۳

09.11.2014


Montague Keen, 9 November 2014

مونتاگ کین – ۱۸ آبان ۱۳۹۳

آگاهی خود را افزایش دهید و به استقبال نوری بروید که بر دنیایتان جاری می شود. افکاربعد سومی را در«عصرتاریکی»، جایی که به آن تعلق دارند ، رها کنید. برای افزایش ارتعاش خود هرکاری که می توانید انجام دهید. با دوستان همفکر از راه مدیتیشن ، مطالعه و یا گفتگو ارتباط برقرار کنید. با خورشید مرکزی مرتبط شوید. برای انجام این کار انرژی های خود را با هم ادغام کنید. اکنون به آخر بازی رسیده اید ، از این پس حمله و خرابکاری ها شدت یافته و تلاش می شود تا شما را در زندان بعد سوم نگه دارند. وقتی پذیرای نورمی شوید، در می یابید هرکمکی که نیاز دارید در اختیارتان قرار می گیرد. کافی است که درخواست کنید. 
چهره حقیقی واتیکان هر روز آشکارتر می شود. دیگر نمی توانید در باره اینکه چه کسانی و چگونه دنیایتان را اداره می کنند تردید داشته باشید. به دلیل اطلاعاتی که اکنون در دسترس همگان قرار گرفته ، آنها کنترل خود را بر روی زندگی انسانها از دست می دهند. مهمتر اینکه آنها دیگر نمی توانند شکل فیزیکی و زمینی خود را حفظ کنند. در حال حاضر بسیاری از آنها مجبورند خود را از دیده ها پنهان کنند. 
«راتزینگر» مجبور به استعفا شد چون دیگر نمی توانست شکل ( فیزیکی) خود را حفظ کند. او هنوز هم فعالانه برای کنترل واتیکان تلاش می کند. من به شما نشان دادم که آنها چگونه وارد سیاره زمین شدند، تاریخ تان را تغییر دادند ، در همه جا و بر همه چیز چیره شده و طرح « نظم نوین جهانی » را ریختند. آنها مجبورند برای عقب نشینی از زمین همان روش را بکار ببرند. در واقع گفته می شود که آنها باید آماده باشند به همان روش زمین را ترک کنند. برخی از آنها شکست خود را نپذیرفته و آن را پنهان خواهند کرد ، با این امید که روزی بتوانند دوباره سیاره را تصاحب کنند. چنین اجازه ای داده نخواهد شد. ثروت مادی ، آنها را نجات نخواهد داد.        
عشق و حقیقت راه را نشان می دهد و مردم را برای پدید آوردن دنیایی عاری از جنگهای بعد سومی و بدبختی های ناشی از آن، گرد هم می آورد. شما به تازگی پی برده اید که چگونه از «واژه ها» در مراسم جادوی سیاه و دادگاهها و غیره استفاده می شود. در آغاز، شما با تله پاتی ارتباط برقرار می کردید. این در لموریا عادی و مایه صلح و آرامش بود. در آتلانتیس بود که استفاده از واژه ها رایج شد. با این تغییر در نوع گفتگو، دروغ و فریب پدیدار شد و دنیایتان هرگز از آن خلاصی نیاقت. آنهایی که بر دنیایتان مسلط شده اند تا به حال از جادوی کلمه ها استفاده می کردند. ( Bradley کار فوق العاده ای در این زمینه انجام داده) مراقب کاربرد واژه ها باشید، زیرا نیرویی دارند که از شما پنهان شده بود. بیداروهشیار باشید.
از آنجایی که اکنون نور بر سیاره تان پدیدار می شود ، موجودات عنصری درحال بازگشتن هستند. به شما گفته اند که آنها فقط افسانه های پریان بودند. نه ، آنها واقعی بودند. موجودات عنصری بخشی از زندگی روی زمین بودند. آنها برگشته اند تا در کنار شما جایگاه خود را در نور بدست آورند. واتیکان کاملا از این امر آگاه است. آنها سعی کردند که مانع شوند. افراد واتیکان متوجه می شوند که قدرتی بالاتر از آنان هم وجود دارد. «آفریننده نخستین» درخواست شما را برای بازگشت نور وعشق پاسخ گفته است. هر آنچه تاریکی و پلیدی است ، مجبور به ترک سیاره خواهد بود.
عده ای بر روی زمین وظیفه آوردن صلح و هماهنگی را بر عهده دارند. آنها یکدیگر را یافته اند و با هم کار می کنند. اینکه آنها از مکانهای مختلف دنیا هستند مانعی برایشان نیست. آنها به همین دلیل به زمین برگشته و زندگی خود را وقف پیشرفت این هدف کرده اند. آنها روح های قدیمی اند که تجربه شان برای این کار لازم است. هر یک از آنها می داند کیست، ماموریت او چیست و کاملا آگاهند چگونه سیاره تان مورد هجوم و سلطه قرار گرفته ودر پی اصلاح آن برآمده اند. آنها می دانند من که هستم و چرا از این سوی زندگی در راستای پیشرفت هدف آنها تلاش می کنم. ما انسانها را آزاد خواهیم کرد. میله های زندانتان هر روز آشکارتر می شوند. محدودیت زندگی بر روی زمین هر روز افزایش یافته و هرگونه حرکت شما نظارت و محدود می شود. سخت گیری هایشان موجب شده از خیلی چیزها منصرف شوید بی آنکه هیچ سوالی بپرسید. دیگر چشم بسته به سوی محدودیتهای بیشتر نروید.
به آینده بنگرید ، آن هنگام که زندگی بر روی زمین با هماهنگی خواهد بود. دنیایی بدون chemtrails (انتشارمواد مضر شیمیایی در آسمان) و بدون مواد شیمیایی در آب و محصولات غذایی . شیوه نوین زیستن را خواهید آموخت. انرژی آزاد خواهد بود. همه اینها را در زمانهای گذشته داشتید اما واتیکان آنها را گرفت تا شما را در استرس و تحت سلطه نگه دارد. اما پرده از روی آنچه تحت کنترل واتیکان است، برداشته می شود. و شما با جستجویی که انجام می دهید آماده می شوید. ما امیدواریم « مراکز کیفی » را برپا کنیم  که کمک و توصیه ها را برایگان در اختیار می گذارند. با کمک شما به آن دست خواهیم یافت.
من و ورونیکا در طی زندگی های بسیاری با هم کار کرده ایم. هروقت که لازم بود ما برمی گشتیم. این موضوع در مورد خیلی از شما که در حال حاضر در این دنیا هستید صدق می کند. ما بارها با هم مرتبط شده ایم. ما هر باریکدیگر را می شناسیم.  
خوشحالم که در این هفته دوبار ورونیکا و دوستش را به لموریا بردم. لموریا هنوز در سطح دیگری از هستی وجود دارد. شما را برای دیدن خیلی از چیزها کور کرده اند. برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود اگر همه آنچه از شما پنهان شده را کشف کنید. همه چیز برایتان باز خواهد شد و همه محدودیتهای بعد سومی و کنترل ها از میان خواهد رفت و شما ازآزادی که به همراه آن می آید لذت خواهید برد. برای آنهایی که هنوز در بعد سوم قفل شده اند ، نور و عشق بفرستید زیرا که آنها از نگریستن به فراسوی آن بسیار ترسیده اند. 
عشق من ( خطاب به ورونیکا) ، ما با هم برای آوردن نور و عشق به دنیایتان کمک خواهیم کرد. عشق هرگز نمی میرد و با گذشت زمان شکوفاتر و پایدارترمی شود. 
کارما ادامه پیدا می کند. دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


Translator: Mahnaz

۲۲ آبان ۱۳۹۳

26.10.2014


Montague Keen, 26 October 2014

مونتاگ کین – ۴ آبان ۱۳۹۳

عزیزم (خطاب به همسرش ورونیکا) ، صمیمانه ترین آرزوی ما راهنمایی و حمایت از انسانها در طی تغییرات فراوانی است که پیش از آغاز«دوران نوین» صورت می گیرد. من به خوبی می دانم که خیلی ها در دنیای شما نمی خواهند آماده شوند. آنها می ترسند. آنها همچنان به روش زندگی بعد سومی خود چسبیده اند. لازم است بدانید که با رفتن سیاهکاران Cabal تمامی زیرساختهای تحت کنترل آنها نیز از میان می رود. راه دیگری وجود ندارد. این واقعیتی است که همه باید با آن کنار بیایند. علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد.
برای آغاز به هرسفر ابتدا باید آماده شوید. این بزرگترین سفری است که نوع بشر تا کنون داشته است. پس باید برای تمامی پیامدهای آن آماده شوید. برای زنده مانده باید بخورید ، بیاشامید و نفس بکشید. برای همین است که شما را تشویق می کنم تا در ایجاد مراکز آموزشی ما که در حال برپایی هستند شرکت کنید. در آنجا اطلاعات برای تهیه نیازهای زندگی در دسترس همه خواهد بود. ما همه آنچه در باره اش تحقیق کرده ایم را برای آموزش به انسانها در اختیار می گذاریم تا به انسانها نحوه کنار آمدن با«دوران نوین روشنایی» که در حال آغاز شدن است را بیاموزیم. 
سیاهکاران Cabal  نمی خواهند انسانها زنده بمانند و قبل از عقب نشینی از سیاره تان خیلی چیزها را نابود می کنند. آنها انسانها را تحقیر می کنند. شما را نانخورهای بی مصرفی می دانند که برده آنها هستید. این بردگی رو به پایان است. اکنون شاهد آخرین تلاشهای سیاهکاران Cabal در نگهداری قدرت هستید. شتاب برای ایجاد حکومتهای نظامی آغاز شده است. کاربرد روشهای گمراه کننده آنها برای افرادی که بیدار شده اند ، نمایان است. وقت کناره گیری و بیکار نشستن نیست زیرا به این ترتیب آنها اجازه می یابند به آخرین تلاشهای خود برای تحقق رویای « نظم نوین جهانی » ادامه دهند. 
کسانی در میان سیاهکاران Cabal  هستند که می خواهند بدون محدودیت به زندگی خود به روی زمین ادامه  دهند و نیازی نمی بینند آنچه برای باقی ماندن بر روی سیاره زمین انجام می دهند را پنهان کنند. نیاز آنها به خون انسان همیشه از شما پنهان نگه داشته می شد. به نظرمی آید حالا مجبور شده اند این نیاز را آشکار کنند. آنها احساس می کنند حالا وقتش رسیده که شما انسانها  آنها را درک کنید. نیازشان به جنگهای مداوم کاملا آشکار شده است. شستشوی مغزی مردان جوان برای جنگیدن اسفناک است. ارتشی ها آن نشانهای افتخار برای فدیه خون را می آویزند بی آنکه بپرسند معنای آنها چیست. به آنها ویروس تزریق کرده و به این سو و آن سو فرستاده اند. آنها وسیله کشتار نژاد خودشان هستند در حالیکه نسبت به این واقعیت کور شده اند. آنهایی که تبلیغات در باره واکسیناسیون را باور کرده و آن را اجرا می کنند نیز وسیله ای برای نابود کردن نژاد خود هستند. 
آنها که بر دنیایتان حکومت می کنند در پوشش های مختلف از شما برای کشتن همنوعان تان استفاده می کنند. دیگر نمی توانید چشمان خود را بروی همه اینها ببندید ، زیرا زمان زیادی باقی نمانده است. باید بیدار شوید. فریب آنهایی را نخورید که محکم به زندگی های سه بعدی قفل شده اند ، آنها که مثل موش درون چرخ همواره می دوند اما به هیچ کجا نمی رسند. برای ما که از این سو به زندگی در سیاره زمین نگاه می کنیم ، آنها همینطور به نظر می آیند. 
هر روز موانع بیشتری بر سر راهتان قرار می گیرد تا برای همه چیز نیروی بیشتری صرف کنید و هرگز به جایی نرسید. سیاهکاران Cabal  شما را خسته می کند و از پای می اندازد تا آسانتربه خواسته هایش تن در دهید. زندگی هر روزسخت تر می شود. شما باید در نبرد میان نور و تاریکی برنده شوید، زیرا این قدرت را دارید که بر روی زمین روشی را برای زیستن پدید آورید که در آن هر چه آرزو می کنید، باشد. برای همین است که در زمان حاضر بر روی زمین هستید. شما برگشته اید. شما با هم یکی شده اید تا ادامه زندگی همراه با صلح و آرامش بر روی زمین را تضمین کنید. 
اهالی آتلانتیس فریب خوردند ، برای همین سقوط کردند. اما خاطره آن سقوط هرگزاز آگاهی بشر پاک نشد. آن روح ها به زمین بازگشته اند تا بار دیگر در این دام نیفتند. شما باید درسهای گذشته را فرابگیرید تا باز مرتکب همان خطاها نشوید. کار دشواری خواهد بود. هرگز نگفته ام کار آسانی است، اما موفق خواهید شد. 
بعضی ها می گویند که من ازورونیکا بیش از حد توقع دارم. او زندگی های بسیاری داشته حتی بیش از آنکه سیاره زمین ایجاد شود. او این راه را قبل از بازگشت به زمین انتخاب کرد. به همین دلیل است که در سطوح مختلف مورد حمله قرار می گیرد. از بعضی ها استفاده می شود تا حقیقت را تحریف کرده و او را از کارش بازدارند. 
( من ورونیکا ، از شما می خواهیم به وب سایت ما بروید. در صفحه اصلی ، پیامها را پیدا کنید. گزارش جلسه احضار روز ۱۹ ژوئن ۲۰۱۱ را بخوانید که در تمام این مدت در وب سایت بوده و تکذیبی است بر شرح رویدادهای Kelly .)
بیایید از هر دو سوی زندگی با هم تلاش کنیم تا برهمه این تباهی ها نوری بتابد. بیاموزید که دیگری را بدون برچسب ها ، همچون یک همنوع بنگرید. برای آوردن آینده ای درخشانتر برای همه انسانها کار کنید. سعی کنید درهرکسی نور را ببینید و سپس به آن وصل شوید ، زیرا آینده شما به آن وابسته است. برای آینده آماده شوید. ما در نظر داریم بیست مرکز در سرتاسر دنیا برپا کنیم. اولین آن باید در ایرلند باشد. دلیل آن هنگامی روشن خواهد شد که ما حقیقت در باره ایرلند را فاش کرده و اهمیت آن را آشکار کنیم. « ایرلند کلیدی است که همه قفل ها را خواهد گشود. » 
هفته گذشته ارتباطهای مهمی صورت گرفت که ثمربخش خواهند بود. زمانش که برسد همه با هم یکی خواهند شد. 
دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز

Translator: Mahnaz

۱۶ آبان ۱۳۹۳

19.10.2014


Montague Keen, 19 October 2014


مونتاگ کین – ۲۷ مهر ۱۳۹۳
« در تاریخ جمعی مانند تاریخ فردی ، همه چیز بستگی به گسترش آگاهی دارد. » - کارل یونگ
با افزایش آگاهی و باز شدن ذهن ها ، سیاهکاران مجبورمی شوند تدابیر نا امیدانه ای برای خنثی کردن آن به کار برند. در حال حاضر از ابولا استفاده می کنند. در همه جا دارند مردم را تحت فشار می گذارند تا برای مصون ماندن واکسینه شوند. فریب تبلیغات (ترس آفرین) آنها را نخورید. ببینید علت آن چیست. با استفاده از روشهای طبیعی بسیاری که همه جا در دسترس قرار دارند از خود محافظت کنید. به درون هراسی که ایجاد کرده اند کشیده نشوید. تنها آنهایی که واکسن زده اند دچارمشکل خواهند شد. 
هر زمان که آگاهی افزایش می یابد کابال Cabal  برای پیشگیری از آن جار و جنجال براه می اندازد. شما می باید در باره زندگی خود تصمیم بگیرید ، اما پس از سنجش واقعیت ها و بدون هیستری. آرام باشید ، مسئولیت بپذیرید و در باره واقعیت ها تحقیق کنید. برای آوردن دوران نوین نور وعشق ، باید انسانهایی با آگاهی کامل شوید. شما در حال نبرد برای بقای خود بر روی سیاره تان هستید. غاصبین فاسد ، جنگ بسیار پلیدی را برای حفظ سلطه خود براه انداخته اند. شما تازه دارید آن را می بینید ومی فهمید. 
در زمان سلطنت الیزابت اول ملکه انگلستان ، با موجودات فرازمینی (منفی) قراردادی بسته شد. تضمین شد برای آرام کردن آنها همواره خون ، فدیه شود. وهمین منجر به جنگهایی شد که تا کنون پی در پی انجام گرفته است. بارها و بارها در مورد علت جنگها به شما دروغ گفتند تا بتوانند این بازی را ادامه دهند. از آنجایی که آگاهی در حال افزایش است ، ایجاد جنگ جهانی سوم هر روز برایشان اضطرار بیشتری می یابد. زیرا آنها به جاری شدن خون نیاز دارند. به این علت است که بسیاری از شما را فریب داده اند تا باور کنید که برای کشورتان می جنگید. این حقیقت ندارد. اربابان فرازمینی (منفی) برای آرام گرفتن ، به خون شما نیاز دارند. این نبردی است برای تصاحب سیاره شما و بشریت. آنها می خواهند دو سوم شما (جمعیت کره زمین) را حذف کنند. اکنون زمان آن است که بفهمید با چه چیزی طرف هستید. 
شما توان رویارویی با همه اینها را دارید. فقط باید شجاع باشید و برای جستجوی حقیقت ، وقت بگذارید. آنگاه می توانید با آنهایی که بیدار شده اند و یافته های خود را به اشتراک می گذارند یکی شوید. بدانید که با همدیگر قدرتمند هستید و موفق خواهید شد.تحت تاثیر کنترل ذهن که توسط تلویزیون اعمال می شود قرار نگیرید. زمان آن است که قوی باشید و به خودتان ایمان بیاورید. برای زنده ماندن تلاش کنید. 
ایسلند راه را به شما نشان داده ، پس این کار شدنی است. نگذارید که با حس امنیت کاذب شما را بفریبند. این پایان بازی است ، پس دیگر نمی توانید بی خیال بمانید. شما از همه آنچه بر علیه شما بکار می برند خبر ندارید. اگر می دانستید وحشت می کردید. همانطور که می دانید هر سلاحی که در اختیار سیاهکاران Cabal است می تواند دنیا را نابود کند. 
مدیتیشن خیلی مهم است. برای ارتباط با آن کسی که هستید و( دانستن) اینکه چرا در این زمان روی زمین حضور دارید ، وقت بگذارید. پذیرای بخش معنوی وجودتان باشید. موجودات عنصری برای کمک به شما به زمین بازگشته اند. بسیاری از شما می توانید آنها را ببینید و با آنها ارتباط برقرار کنید. برخی از اهالی دنیای روح شما را یاری می کنند.آنها کمک می کنند تا خطهای لی را مکان یابی و دوباره احیا کنید . از این راه سیاره تان که مدتهای طولانی گرسنه این نیروی حیاتی بوده است را، نجات می دهید. این انرژی مهم ، به عمد برای انسانها مسدود شده بود. این بخشی از دانش مخفی آنهاست که قرنها برای دربند نگه داشتن شما به کار بردند. با آزاد کردن این انرژی ، افشای فساد و جنایت آنها سرعت بیشتری خواهد یافت. 
بیاموزید که از ذهن تان استفاده کنید و آن را گسترش دهید. شما تواناتر از آنید که فکر می کنید. شما دارای این قدرت هستید پس آن را به سود انسانها به کاربرید. من بخشی از« شبکه روحی » در این سوی زندگی هستم. بزرگترین آرزوی ما آزاد ساختن انسانها و بازگرداندن سیاره شما به زندگی عاری از تباهی است. ما می خواهیم همه جنگ ها متوقف شوند تا صلح و آرامش به یک هنجار تبدیل گردد. این هدف ماست. آیا ما را یاری خواهید کرد؟ 
درزندگی انسانها زمانی فرا می رسد که باید تصمیم های بزرگ بگیرند. اکنون از شما خواسته می شود مهمترین تصمیم هایی است که تا به حال از نوع بشر خواسته شده است را بگیرید. نجات انسانها از نابودی به دقت طراحی شده که هم اکنون درست در برابر دیدگان تان اجرا می شود ، در دستان شماست. هر تصمیمی که بگیرید بر همنوعانتان تاثیر خواهد گذاشت. 
دلیر باشید زیرا اکنون وقت بی تفاوت بودن نیست. بسیاری از امور بستگی به تصمیم های شما دارد. ترس بزرگترین دشمن شماست و در هر لحظه از زندگی علیه شما به کار می رود. 
همسرعزیزم این روزها دوباره مورد حمله قرار گرفت. چرا می خواهند او را ساکت کنند. چرا اینهمه تلاش می کنند. آنها نمی خواهند شما بدانید که می توانید همه چیز را تغییر دهید، تنها با یکی شدن و با هم کار کردن. 
«مراکز» می باید راههای نوین زندگی بر روی زمین را پس از فروپاشی فساد کشف کنند. تلاش فراوانی توسط سیاهکاران Cabal صورت گرفته تا مانع ایجاد این مراکز شوند. آنها حداکثر تلاش خود را برای پیشگیری از بقای انسان بر روی زمین به خرج می دهند و این مراکز دربقای انسانها نقش دارند. آیا باید انتظار دیگری داشت؟ آنها نمی خواهند که شما زنده بمانید پس باید تصمصم های عظیمی بگیرید که بر آینده سیاره و هرآنچه بر روی آن زنده است تاثیر خواهد گذاشت. 
ورونیکای عزیزم ، تو نتیجه نهایی را می دانی و در برابر تمام ناملایمات ایستاده ای. ما تیم خوبی را تشکیل دادیم ، تو و من ، و همینطور ادامه خواهیم داد. 
دوستدار همیشگی تو، مونتی .
پیامی از ورنیکا
ویروس َA برای کنترل ذهن افرادی به کار می رود که زندگی همسرم ، دیوید آیک و دیگرانی که برای نشان دادن حقیقت تلاش می کنند را ، به نمایش می گذارند. این شخص همیشه در جلسه های احضار روح شرکت می کرد. آنقدر تحت تاثیر قرار گرفته بود که این شهادتنامه را پس از دیدن یکی از این جلسه ها نوشت. حالا این شخص کاملا عوض شده است. این ویروس اینطور عمل می کند. 
« جلسه احضار ۳۰ دقیقه طول کشید و تیموتی جوان، روح پسری که مسئول دستکاری اکتوپلاسم دیوید تامپسون بود ، مردی را احضار کرد. صدایی گفت: ورونیکا و او مونتی بود. اتاق تاریک بود. صدای قدمهایش را شنیدیم که نزدیک می شد. من کنار ورونیکا نشسته بودم. مونتی تقریبا ۲ تا ۳ دقیقه آهسته با ورونیکا حرف زد و قبل از رفتن سر او را میان دستهایش گرفت ، به جلو خم شد و او را بوسید. نفس همه بند آمده بود . مونتی دوبار به اوگفت که دوستش دارد و بعد برگشت و به درون اتاقک رفت. تجربه فوق العاده ای بود. »

مترجم: مهناز

Translator: Mahnaz